3 body zůstaly doma, porážíme FC Praha 2:1!

Důležité utkání vzhledem k nutnosti bodovat jsme zvládli a na umělé trávě porážíme FC Praha 2:1.

6. 4. 2019 14:30

Česká fotbalová liga žen

Ústí n/L, - Městský stadion - UMT , 40 diváků | Rozhodčí: Šmid Jiří, Trnka Martin, Liška Daniel

FK Ústí nad Labem - FC Praha   2:1 (1:0)

Branky: Götzová, Vacková (p)

Sestava: Cvrčková, Kolářová, Málková, Beníšková, Veselá, Götzová, Špačková, Vacková, Mauerová (75. Mikinová B.), Králová, Gieszmanová (73. Jankovská L.)

První poločas jsme si vytvořili více příležitostí k zakončení a čatěji byli ve vápně soupeřek. Praha sice více držela míč, ale dobře srovnanou obranou jsme nedovolil v podstatě žádnou příležitost hostí v první půli. Naopak jsme dokázali vstřelit branku, když se z dálky trefila ve 36. minutě Götzová.

Do druhé půle vstoupily soupeřky aktivněji a chvílemi nás dokázaly zatalačit na naší polovině. Tím se ale otevíraly možnosti pro nás, kdy jsme se výpady do otevřené obrany dostávali do zakončení. Hosté ale dokázali vstřelit branku, když jsme propadli ve středu hřiště a nebyli dostatečně důtazní ve vlastním vápně. Naštěstí jsme ale rychle zareagovali a po faulu na Královou v útočném vápně jsme kopali pokutový kop, který proměnila Vacková. Soupeřky se snažily utkání ještě dorovnat a konec utkání byl jejich režii, ale dokázali jsme tlaku odolat a 3 body udržet doma.

V příštím kole zajíždíme do Hrádku, který bude chtít napravit zaváhání z dnešního kola, kdy prohrál na Zlíchově.

1. AC Sparta Praha "B" 7 50:5 21
3. FK Rakovník, z.s. 7 23:13 15
9. FK Zlíchov 1914, z.s. 8 9:29 4
10. FC Mělník z.s. 8 14:35 4