DFK Bohemians 1905, o.. vs FK Ústí nad Labem

Datum a čas konání: 26.5.2019 14:30

Příprava v Heidenau výsledkově nevyšla

V deštivém počasí jsme na umělé trávě v Heidenau prohráli 7:3.

Zimní příprava 2019

10.3.2019

Heidenauer SV - FK Ústí nad Labem   7:3 (4:1)

Branky: Vacková 3

Sestava: Cvrčková (Mikinová), Götzová, Beníšková, Veselá, Dudová, Špačková, Gieszmanová, Podrazová, Mauerová (Fišerová), Vacková, Ulbrichová (Kremlíková)

Jednalo se o první utkání na velké hřiště v zimní přípravě, to se poznamenalo hned v úvodu utkání. Na krátké umělé trávě, ještě za hustého děště, nám dělal odskok míče velké problémy a soupeřky se díky tomu dostaly hned do tlaku. Po pár minutách jsme si zvykli na podmínky a hra se vyrovnala, z čehož plynul i úvodní gól Vackové, kdy ji po křídelní kombinaci předložila míč před prázdnou branku Dudová. To bylo ale z naší strany co se týče nebezpečí na dlouhou dobu všechno. Po dvou minutách jsme hned inkasovali po nedorozumění naší obrany ve vlastním vápně. Hra se poté odehrávala ve středu hřiště. Naše se snahou kombinovat, což se dařilo po vápnou soupeřek, Heidenau hrálo na rychlé protiútoky přes jednu hráčku, na kterou jsme připravovali, ale stejně se nám její rychlost nepodařilo uhlídat. Právě ta stála i za vedoucí brankou Němek. Po 60ti metrovém pasu proběhla za naší obranu a kličkou Cvrčkové uklízela do prázdné branky. I přes naší snahu hrát se poté radovali dvakrát opět soupeřky. Třetí branka padla opět z rychlého brejku a 4. po chybném odkopu z našeho vápna a uklizené střely do naší branky. Poločas skončil 4:1 pro domácí.

Do druhé půle nastoupila do naší branky Mikinová a hned z úvodu zliklidovala nájezd domácích. Poté se na chvíli role otočili. Po rohu domácích vystihla chybnou rozehrávku Vacková a sama čelem ke golmance Heidenau si poradila a po kličce uklízela do domácí svatyně - 2:4. Soupeřky ale opět rychle reagovali a po kolmici naší pravou stranou obrany se opět dostaly před Mikinovou a bylo to 5:2. Hra byla poté více otevřená a my se začali dostávat do šancí, bohužel jsme je většinou nevyřešili do brankového efektu. Místo toho produktivní Němky nám přidali další 2 branky. Nejprve opět otevřenou obranou a poslední branku domácích díky nedůrazu v našem vápně. Tečku za utkáním udělala krásnou střelou opět Vacková a "slavila" tak hattrick v utkání.

Do utkání za naše barvy vstoupila po dlouhé době Káťa Ulbrichová, stejně tak si utkání okusila Bára Fišerová. Vůbec poprvé se v našem dresu představila Radka Mauerová. Utkáni nám sice nevyšlo výsledkově, ale rozhodně je do důležitého jara na čem stavět.

7. FK Zlíchov 1914, z.s. 16 20:41 15
10. DFK Bohemians 1905, o.. 16 23:52 7