FK Ústí nad Labem - ženy z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Ústí nad Labem - ženy z.s.
fkustinadlabemzeny.sklub.cz

Příští zápas

Ve 2. kole doma porážíme Mladou Boleslav

Ve 2. kole doma porážíme Mladou Boleslav

I přes dvě vstřelené branky z úvodu utkání se vývoj rychle zdramatizoval vyloučením Málkové a zraněním Gieszmanové. I přes oslabení většinu zápasu jsme ale dokázali udržet 3 body!

Česká fotbalová liga žen - 2. kolo

FK Ústí nad Labem - FC Sporting Mladá Boleslav   3:1 (2:0)

Branky: 4. Vacková, 9. A. Jankovská, 89. Vacková

ČK: 18. Málková

Sestava: Cvrčková, Götzová, Málková, Gieszmanová (26. Dudová (73. Limrová)), Beníšková, Vacková, Špačková, Podrazová, Veselá, Jankovská A.(89. Mudrová), Králová

 

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a již ve 4. minutě jsme šli do vedení, když se po průnikové přihrávce dokázala prosadit Vacková. Hned 5 minut poté se po kombinaci s Vackovou prosadila A. Jankovská a vedli jsme 2:0. V tu chvíli jsme byli lepším týmem a vypadalo to na další vstřelené branky. V 18. minutě ale přišla komplikace, když Málková hasila rychlý brejk Ml. Boleslavi a po faulu před pokutovým územím putovala do šaten po červené kartě. To byla ale jen první rána, ve 25. minutě zůstala na trávníku ležet Gieszmanová a muselo se střídat. V ten moment jsme přišli o obě stoperky a navíc hráli v oslabení. Sporting se v tu chvíli dostal do hry a naše hra se týkala především bránění, které bylo druhou polovinu prvního poločasu hodně hektické. Do druhé půle jsme vstoupili s jasnými taktickými pokyny a drželi vedení 2:0. Další komplikací v utkání bylo zranění A. Jankovské, která i přes něj pracovala na hrotu útoku. Soupeřky se dostávaly do šancí, ale náš tým několikrát podržela brankářka Cvrčková. To platilo do 80. minuty, kdy se po naší pravé straně prohnala hráčka Boleslavi, naservírovala míč před branku a bylo sníženo. V tu chvíli bylo utkání velmi nervózní, ale my i přes docházející síly drželi blok a odráželi útoky soupeřek. Rozhodnutí přišlo v 89. minutě, kdy se k přímému kopu z dálky postavila Vacková a krásnou střelou rozhodla o stavu 3:1.

 

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli na FC Praha, kde nám bude chybět hned několik hráček.  I tak se ale pokusíme přivézt z Prahy body a i třetí utkání si držet neporazitelnost.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. TJ Sokol Chyše 9 41:9 24
2. FC Praha z.s. 9 22:11 21
3. 1. FK Příbram 9 32:21 18
4. FC Sporting Mladá.. 9 21:13 18
5. TJ Hrádek 9 24:14 17
6. FK Zlíchov 1914, z.s. 9 13:21 10
7. FK Ústí nad Labem 9 23:31 8
8. FK Dukla Praha "B" 9 10:24 5
9. DFK Bohemians 1905, o.. 9 13:28 5
10. TJ Mokré 9 25:52 4

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK Zlíchov 1914, z.s.
FK Ústí nad Labem
5:2
Podrobnosti
přípravka

Střelci týmu

7 gólů

Veronika Mikinová

5 gólů

Jana Králová

3 góly

Andrea Jankovská

2 góly

Tereza Vacková

1 gól

Linda Málková

Najdete nás na Facebooku

FAČR KASTIS URO Ambulance Ústí nad Labem Město Ústí nad Labem Stavebniny U Jarina MR. STROJ

Počet návštěv: 8432
Posledních 30 dnů: 311 | Posledních 7 dnů: 52 | Poslední den: 6

© 2018 FK Ústí nad Labem - ženy z.s. | Všechna práva vyhrazena | arjayjenkins@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne