FK Ústí nad Labem - ženy z.s.

fkustinadlabemzeny.sklub.cz

Domácí ztráta, podlehli jsme FC Praha

V sobotu jsme v domácím prostředí přivítali tým FC Praha. Soupeř nám bohužel vrátil naši výhru z podzimu a dokázal u nás zvítězit 3:1.

Česká fotbalová liga žen

FK Ústí nad Labem  - FC Praha   1:3 (0:0)

Branka:  66. Vacková

Sestava: Cvrčková, Götzová, Málková, Tomasová, Březinová (77. Mikinová), Jankovská A., Mikinová V., Dražanová (55. Špačková), Limrová (88. Mudrová), Vacková

Utkání probíhalo ve velkém teple na umělé trávě, což bylo znát na hře obou týmů. Během prvního poločasu jsme se dostali několikrát k brance soupeřek a mohli z toho něco vytěžit, ale bohužel se nepovedlo. Nutno ale dodat, že o něco aktivnější byli v první půli hosté. Na začátku druhého dějství jsme bohužel inkasovali, to nás ale nakoplo a začali jsme být aktivnější, do 6 minut jsme dokázali srovnat. Bohužel po přísné penaltě jsme po 11 minutách opět inkasovali a to nás trochu zabrzdilo. Naopak soupeřky využily v tuj chvíli otevřené obrany a z brejkové situace zvýšily na 1:3.