Datum a čas konání: 20.10.2018 14:00

Áčko nestačilo na Duklu, juniorka nakonec nepřekvapila Třebeš

Oba naše týmy sehrály svá mistrovská utkání.

Česká fotbalová liga žen

V hodně okleštěné sestavě zajíždělo áčko k prvnímun jarnímu utkání. Bohužel Dukla potvrdila svou sílu a nedala šanci bodovat našemu týmu.

FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem   5:1 (2:0)

Branka: Kremrová

Sestava: Cvrčková, Götzová, Málková, Mikinová V., Březinová, Špačková, Hálková, Limrová, Mikinová B. (17. Svrčková), Mudrová (57. Hálková)

2. liga dorostenky Čechy

Juniorka hostila na Klíši tým Třebeše. Hosté přijeli jako velký favorit zápasu. Holky se k zápasu ale postavily čelem a na začátku utkání jsme do soupeře tlačili, z čehož pramenila i první  a zároveň jedinná branka našeho týmu, kdy se krásně trefila z průniku Svrčková. V průběhu prvního poločasu ale soupeř převzal iniciativu utkání a naše holky přehrával. Juniorku v tu chvíli držela skvělými zákroky Březinová. I tak ale Třebeš srovnala ještě do poločasu a do kabin se šlo za stavu 1:1.  Do druhé půle jsme šli již značně unavení, na holkách se podepsalo sobotní utkání s Duklou. V úvodu navíc hosté vstřelili branku a šli do vedení. Třebeš do konce zápasu ještě přidala dvě branky a překvapení se tak nekonalo.

FK Ústí nad Labem - TJ Sokol Třebeš   1:4 (1:1)

Branka: Svrčková

Sestava: Březinová, Špačková, Kolářová, Kremlíková, Mikinová B., Kremrová, Svrčková, Tomášechová, Rubáčová, Pilařová, Vajová, Bryndová (opakované střídaní)